TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Banská Bystrica » Banská Bystrica » Priestory » Obchodné priestory »

Exkluzívne Obchodné/prevádzkové priestory s výkladom do ulice vo frekventovanej časti

Exkluzívne Obchodné/prevádzkové priestory s výkladom do ulice vo frekventovanej časti

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom obchodné/prevádzkové priestory s výkladom do ulice na sídlisku SNP na veľmi frekventovanej ulici, okolo sú obchody, potraviny, zastávky autobusovv,šetky priestory na ulici sú obsadené a plne využité. Parkovanie je bezproblémové, ihneď pred priestorom, ale za budovou. Výklad je veľký a poskytuje možnosť prezentácie výrobkov či umiestnenia reklamy a je viditeľný z diaľky či z autobusu alebo auta. Priestor má výmeru 55 m2 + úžitkové podkrovie, na ktoré vedú schody, je prerobené a je možné ho využiť ako slad. Tento obchodný/prevádzkový priestor ponúka jednu veľkú miestnosť s výkladom ( možnosť využitia na predaj tovaru, potravín, občerstvenia, kozmetika, kaderníctvo a podobne) potom sociálne zariadenie, sprcha, kútik na kancelársky stolík pre administratívu, a ďalšia veľká miestnosť, ktorú je možné využiť či už na sklad na tovar, na služby ako je pedikúra, manikúra, kaderníctvo, masáže alebo priestor na posedenie pre zákazníkov napr. občerstvenia. Vchod je z prednej strany, kde je výklad, ale je aj ďalší samostatný vstup zo zadnej strany. Je možné priestor využívať aj na dve samostatne oddelené činnosti z dôvodu dvoch vchodov. Zabezpečené je plynové kúrenie. Momentálne je priestor v užívaní na predaj tovaru a fotky sú zo stavu predchádzajúceho. Možnosť prerobenia priestoru podľa vlastných predstáv. Nájomné je vo výške 590,-€ mesačne plus náklady na energie. Kontakt : 0948 10 48 10.

Cena: 590,00 €/mesiac

  10,72 €/mesiac/m2

Kategória: Obchodné priestory - Prenájom

Lokalita: Banská Bystrica - Banská Bystrica
(Obchodné priestory - Banská Bystrica)

Úžitková plocha: 55 m2

Dátum aktualizácie: 9.4.2019

Identifikačné číslo: 790

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

PRIMA realitná a právna kancelária

Horná 49, Banská Bystrica
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk