TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Banská Bystrica » Banská Bystrica » Priestory » Obchodné priestory »

Luxusné obchodné priestory v lukreatívnej štvrti.

Luxusné obchodné priestory v lukreatívnej štvrti.

Popis nehnuteľnosti

V lukratívnej štvrti Belveder máme pre Vás na predaj perspektívny nebytový priestor. Priestor má výmeru 165,4 m2 a disponuje veľkou terasou 80,6 m2. Je veľmi dobre strategicky situovaný a s dobrým napojením na infraštruktúru. Tento štvor – podlažný objekt so suterénom, je posledným z projektov ktorý sa plánuje vybudovať na východnej strane Belvederu. Orientácia priestoru je juhovýchod. Krásne prostredie dávajú predpoklad úspešného podnikania a budúceho zhodnotenia sa objektu. Je vhodný na široké spektrum využitia. Energetický certifikát triedy A, garantuje nízke výdavky za energie. K priestoru je možnosť dokúpiť alebo prenajať parkovacie garážové státia. Belveder je jediné nové sídlisko v centre Banskej Bystrice. Pre viac informácií ma pokojne kontaktujte telefonicky, alebo mailom Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva a tiež špičkovým hypotekárnym servisom. Pomôžeme Vám taktiež so sťahovaním do Vášho nového bývania. V prípade rekonštrukcie alebo doplnenia nábytku na mieru máme pre Vás tím špecialistov. A tiež Vám ponúkame viacerých partnerov, ktorí Vám ponúkajú svoje služby z rôznych oblastí od dizajnérstva až po technické a IT záležitosti a inteligentné domácnosti. Ušetríme Vám tak veľa času, starostí a hlavne peňazí. Staňte sa externým členom skupiny Solídne Bývanie a odporúčajte nám nehnuteľnosti na predaj a prenájom. My Vás za to náležite, veľmi zaujímavo finančne odmeníme. Možnosť spolupráce na Tipérsku zmluvu, ale aj na živnosť, či cez s r.o.

Cena: 235 586,00 €

  1 075,74 €/m2

Kategória: Obchodné priestory - Predaj

Lokalita: Banská Bystrica - Banská Bystrica
(Obchodné priestory - Banská Bystrica)

Úžitková plocha: 219 m2

Dátum aktualizácie: 25.5.2019

Identifikačné číslo: BBMM2

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Solídne bývanie, spol. s.r.o.

Janka Kráľa 7, Banská Bystrica
0948 Kliknite TU!

Maklér:

Miroslav Majer
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk